jane salon 2.jpg

Jana

Kromě péče o klientky se Jana stará také o marketing, účetnictví, web a dokumentaci v podobě krásných fotek. Také řeší všechna  jednání na úřadech, spravuje obchodní nabídky a občas je trochu ve stresu,

Kačenka salon.jpg

Kačka

Kačka hlídá zásoby všech voňavých krémů a mastiček a prostě všeho, co je potřeba k péči o Vás a taky je hotová designérka a stará se o dekorace a výzdobu. Doporučí Vám to nejlepší, co vaše pleť potřebuje. K tomu všemu je moc milá. 

Káka salon.jpg

Kateřina

Kateřina hlídá rezervace, abyste se nám nesešly ve stejnou hodinu dvě a my se mohly věnovat každé klientce naplno, Je současně náš styčný důstojník pro komunikaci s klientkami a taky je s ní velká legrace.

IMG_2220.JPG

Pája

Pája je naše masérka a záchrana od bolavých zad,  bolestí hlavy, stresu a mnoho dalšího. Říká, že masáž prospěje úplně každému, protože je to blahodárná technika, pečující na mnoha úrovních a my jí věříme . Také nám shání všechny bio přírodní produkty, hlídá novinky a vymýšlí nové procedury a masáže. Také vaří skvělé čaje a peče zdravé dobroty. Je vždy usměvavá a pozitivní.