top of page

Maderoterapie
na celulitidu


Speciální masážní technika na redukci celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek.

Příjemné řešení celulitidy

Cena: od 990 Kč / procedura

maderoterapie-na-celulitidu-btd.JPG

- Stimulace lymfatického systému
- Odbourávání celulitidy
- Spalování tuků
- Odstraňování toxinů
- Urychlení metabolismu

Další přínos maderoterapie na celulitidu

  • Uvolnění těla i mysli

  • Redukce celkového objemu, pasu a břicha

  • Eliminace tukových usazenin nahromaděných v bocích

  • Napnutí stehen a nohou celkově

Pro ideální výsledky doporučujeme 5 - 6 procedur podle stupně celulitidy. Maderoterapii lze výtečně kombinovat s lymfatickými drenážemi či anti-celulitními zábaly. 

Cena: od 990 Kč / procedura

10% sleva na 1. proceduru

Maderoterapie funguje

Dynamika + hmaty + dřevěné pomůcky rozproudí lymfatický systém, který začne odplavovat nežádoucí toxiny z těla. Důsledkem je vypnutá pokožka a redukce celulitidy.
 

Masáž dřevěnými nástroji je metoda pocházející z Kolumbie založena na použití anatomicky navrhovaných nástrojů ze dřeva, díky kterým je procedura 100% přírodní a hypoalergenní. Tato masážní technika je alternativou pro boj s odstranění celulitidy. Celý proces funguje díky spojení masážních dřevěných nástrojů s prohřívacím olejem proti celulitidě pro lepší prokrvení podkoží a je zárukou těch nejlepších výsledků.

Pro odstranění celulitidy je velmi důležitá stimulace lymfatického systému. Pomocí rytmických pohybů dřevěných válečků (masáž dřevem) aplikovaných na svaly, tukové zásoby a nerovnosti v podkoží se stimuluje tok lymfy a nastartuje se metabolismus. Díky rozproudění metabolismu a lymfatického systému se z těla vylučují toxiny a škodlivé látky, které si jinak tělo ukládá do zásob. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže zvané celulitida.

Cena: od 990 Kč / procedura

10% sleva na 1. proceduru

maderoterapie-na-celulitidu-btd-02.JPG
BTD_hubnuti_omlazeni_procedura_zdarma_600x400.jpg

U nás uplatníte
Benefity a Benefit Plus

Benefity banner
benefit plus banner

V Better than diet nevěříme na drastické diety a krátkodobá řešení. Místo toho vám nabízíme komplexní služby pro hubnutí a zlepšení vašeho vzhledu. Přijďte k nám a začněte se cítit skvěle sama se sebou.

Adresa

Better than diet

Drahobejlova 10

Praha 9 190 00

Kontakt

Otevírací hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

9:00 – 17:00

9:00 - 20:00

9:00 - 20:00

9:00 - 20:00

9:00 - 16:00

bottom of page