Cosmetologist applies a moisturizing mask on the body of a young girl in a cosmetology cli

zeštíhlující tělový zabal

 

 

Pouze za 60 minut pomocí tělového zábalu můžete ztratit 5 – 10 centimetrů, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo.

 

Termo - zábal je metoda k odstraňování tuku, využívá tepla ke zvýšení bazální teploty těla.

 

Dochází k zrychlenému metabolismu, látkové výměně, výživě buněk, prokrvení, rozšíření cév lymfatického systému a detoxikaci organismu.

Při tomto přirozeném biologickém procesu dochází k daleko intenzivnějšímu spalování tuku.

Na ošetřované partie je aplikován termo – krém. Společně s lymfodrenáží jsou udržovány v optimální teplotě pomocí termo  přikrývky.

        Jak procedura tělového zábalu probíhá?

 

  • Na tělo je aplikován speciální krém, který zpevňuje, zeštíhluje, obnovuje pevnost pokožky. Odvádí z těla toxiny a dodává kůži minerály. 

  • Zábaly na zpevnění pokožky nejenže zeštíhlují linii postavy, obnovují pevnost pokožky, ale také nasycují pokožku minerály.

 

  • Tento přípravek obsahuje výtažek z  řas, který zlepšuje mikrooběh krve, urychluje procesy výměny s cílem rychlejšího odvodu toxinů, zpevňují tkáně. Speciální komplex vitamínu B, který stimuluje prokrvení, způsobuje lokální prokrvení, zlepšuje krevní zásobení tkání, tím pádem budou kožní buňky více prokysličené a vyživené. Napomáhá rychlejšímu odstranění toxických látek z těla. Doporučuje se 5 - 10 procedur po 7-14 dnech. 

 

  • Poté je klientka umístěna do speciálního termo vaku a zahřáta na příjemnou teplotu

  • Zatímco zábal pracuje, je možné využít dalších služeb salonu, například kolagenovou masku na pleť, Guasha masáž obličeje, nebo kosmetiku.

Moisture and sweat after a cosmetology wrap of a young girl in a beauty salon, skin care.