top of page
Vyhledat

Letní hydratace pleti s úsměvem a lahvičkou vody

Nadcházející léto přináší s sebou sluneční paprsky, vysoké teploty a vzduch s nižší vlhkostí. Tyto faktory mohou mít nepříznivý dopad na naši pokožku, která snadno ztrácí hydrataci. Proto je letní hydratace pleti zásadní, abychom udrželi zdravý a svěží vzhled. V tomto blogu se podíváme na důležitost hydratace pleti v letních měsících a nabídneme několik tipů, jak udržet pokožku krásnou a zářivou.


1. Pitný režim: Nejúčinnějším způsobem hydratace pleti je zajištění dostatečného pitného režimu. V letním období je třeba zvýšit příjem vody, protože se více potíme a ztrácíme tekutiny. Doporučuje se pít minimálně osm sklenic vody denně. Můžete také zahrnout ovocné šťávy nebo koktejly, ale vyhněte se pití alkoholu a sladkých nápojů, které mohou dehydratovat pokožku.2. Používání hydratačních krémů: Při výběru hydratačního krému zvolte takový, který obsahuje hydratační složky, jako je kyselina hyaluronová, glycerin nebo aloe vera. Tyto složky pomáhají zadržovat vlhkost v pokožce a zabraňují jejímu vysoušení. Mějte na paměti, že v létě je lepší zvolit lehčí a rychleji vstřebatelné krémy, které nebudou zatěžovat pokožku.

3. Ochrana před slunečním zářením: Sluneční paprsky jsou nejen nebezpečné pro zdraví pokožky, ale také mohou způsobit její dehydrataci. Při pobytu na slunci využijte ochranného faktoru (SPF) obsaženého ve vašem denním krému nebo si aplikujte samostatný opalovací krém. Při delším pobytu na slunci noste širokou okrajovou čepici a sluneční brýle a vyhýbejte se slunečnímu záření v nejintenzivnějších hodinách.

Vyvarujte se horkým sprchám: Přestože horká sprcha může být příjemná, může také přispět k vysušování pokožky.

A nakonec, nezapomeňte, že je to všechno zábava. Hydratace pleti by neměla být jako vědecký experiment. Je to o tom, jak se cítíte a jak se radujete z krásné a zdravé pleti. Takže si na to dejte pozor, užijte si letní měsíce a připravte se na to, že budete vypadat ohromně oslnivě!


V našem studiu jsme pro vás připravili speciální ošetření v podobě intenzivní hydratace pleti, doporučujeme návštěvu u nás před a hned po vaší krásné dovolené


34 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page